TVARKARAŠČIO PAKEITIMAI MOKSLEIVIŲ ATOSTOGŲ METU

2021 m. gruodžio 23 d.TVARKARAŠČIO PAKEITIMAI MOKSLEIVIŲ ATOSTOGŲ METU

Gerbiami keleiviai, informuojame apie autobusų tvarkaraščių pakeitimus, kurie galios moksleivių atostogų metu

Nuo 2021 metų gruodžio mėn. 27 d.,  iki  2022  metų   sausio mėn. 7 d.,  laikinai  nutraukiami  priemiestinio  susisiekimo  autobusų  reisai (moksleivių atostogų metu):                    

  5.45   Trakai – Lieponys-Tiltai; 

  6.00   Trakai – Onuškis – Aukštadvaris;

  6.15   Trakai – Bijūnai – Aukštadvaris – Ūbiškės;

  6.45   Trakai - Šventininkai - Juodbaliai - Mamavys;

  6.55   Trakai - Miškiniai – Šventininkai;

  7.00   Aukštadvaris – Trakai;

  7.37   Šventininkai – Trakai;

  7.40   Aukštadvaris – Onuškis – Trakai;

  7.40   Trakai - Sen.Trakai;

  8.00   Trakai – Rūdiškės;

  8.00   Paluknys – Trakai;

  13.10   Trakai – Paluknys;

  13.10   Trakai – Ismonys – Ūbiškės;

  13.20   Trakai – Jovariškės – Drazdauka;

  13.45   Trakai – Tiltai – Lieponys; 

  13.50   Trakai - Šventininkai - Paluknys - Mamavys;

  14.45   Trakai - Naujasodis – Žaizdriai;

  14.50   Trakai – Onuškis – Aukštadvaris;

  14.55   Trakai - Šventininkai – Miškiniai;

  15.10   Trakai- Paluknys; 

  15.10   Paluknys - Juodbaliai - Šventininkai - Trakai;

  15.25   Trakai – Jovariškės – Kudrionys;

  15.25   Aukštadvaris - Ūbiškės;

   15.45   Aukštadvaris - Onuškis - Trakai;

    16.05   Aukštadvaris - Bijūnai – Trakai. 

Į Tiltus autobusas važiuos 2021 metų gruodžio mėnesio 28 d.ir 2022 metų sausio mėnesio 4 d.

Aukščiau minėtu laikotarpi laikinai įvedamas papildomas reisas 7.00 val. darbo dienomis  Trakai – Ismonys. 

UAB "Trakų autobusai" administracija

 

 


‹ Atgal