Sekmadieniais pradeda kursuoti autobusai iki Trakų bazilikos ir Lentvario bažnyčios

2022 m. balandžio 21 d.Sekmadieniais pradeda kursuoti autobusai iki Trakų bazilikos ir Lentvario bažnyčios

Gerbiami keleiviai informuojame, kad pradeda kursuoti reisai, kurie pavežės gyventojus iki Trakų bazilikos ir Lentvario bažnyčios.

Trakų mieste autobusai pradės kursuoti nuo šių metų balandžio 24 d.

Lentvario mieste autobusai pradės kursuoti nuo šių metų gegužės 1 d.

 

Trakų bazilika - Naujasodis- Žaizdriai

Nuo balandžio 24 d. sekmadieniais 

 Paštas

-

11:20

11:45

13:30

 Trakų bazilika

    -

   -

   -

   -

 Iki parduotuvė

    -

11:21

11:47

13:31

 Trakų  AS

8:20 

11:22

11:50

13:32

 Naujasodis

   -

11:24

   -

13:35

 Linksmoji g.

8:22 

11:26

   -

13:37

 Žaizdriai  I

   -

   -

   -

   -

 Kol. sodai

   -

   -

   -

   -

 Žaizdriai

 8:30 

11:29 

   -

13:40

Žaizdriai – Naujasodis - Trakų bazilika

Nuo balandžio 24 d. sekmadieniais 

 Žaizdriai

8:35

11:30

-

13:42

Kolektyviniai sodai

8:36

11:31

-

13:43

Žaizdriai  I

8:37

11.32

-

13:44

Linksmoji g.

-

-

-

-

Naujasodis

8:40

11:35

-

-

Trakų  AS

8:41

11:36

13:15

13:50

Iki parduotuvė

8:42

11:37

13:17

-

Trakų bazilika

8:45

11:39

-

 Paštas

8:50

11:43

13:20

-

Kilimų fabrikas – Lentvario bažnyčia – Račkūnų kapinės

Nuo gegužės 1 d. sekmadieniais

Kilimų fabrikas

9.20

10.55

11.20

Dzūkų gatvė

9.23

10.58

11.23

Lentvario bažnyčia

9.30

11.05

11.30

 Račkūnų kapinės - Lentvario bažnyčia - Kilimų fabrikas

Nuo gegužės 1 d. sekmadieniais

Lentvario bažnyčia

9:30

10:40

11:10

13:20

Dzūkų gatvė

-

10:47

11:17

13:27

Kilimų fabrikas

9:40

10:50

11:20

13:30

Abipusė rida: 5.2 km

Kilimų fabrikas – Račkūnų kapinės

Nuo gegužės 1 d. sekmadieniais

Kilimų fabrikas

10.00

Dzūkų gatvė

10.03

Lentvaris (paštas)

10.05

Račkūnų kapinės

10.12

 

 

 

 

 

 

 

Račkūnų kapinės -  Kilimų fabrikas

Nuo gegužės 1 d. sekmadieniais

Račkūnų kapinės

12.00

Lentvaris (paštas)

12.03

Dzūkų gatvė

12.06

Kilimų fabrikas

12.10


‹ Atgal