Atstatomas reisas Trakai-Lentvaris (Paštas)

2021 m. lapkričio 5 d.Atstatomas reisas Trakai-Lentvaris (Paštas)

Gerbiami keleiviai,

informuojame, kad nuo 2021-11-08 dienos atstatomas autobusų maršruto Trakai-Lentvaris (Paštas) reisas

Išvyksta iš    
Trakų AS 11.20 D.D.  
Kaimelis 11.22 D.D. 12.28 D.D.
Ferma 11.24 D.D. 12.26 D.D.
Serafiniškės 11.26 D.D. 12.24 D.D.
Naujosios kapinės 11.27 D.D.  12.23 D.D.
Rubežius 11.29 D.D.  12.21 D.D.
Miškų urėdija 11.30 D.D. 12.20 D.D.
Pasiekiai 11.31 D.D. 12.19 D.D.
Račkūnai 11.33 D.D. 12.17 D.D.
Lentvaris (paštas)   12.15 D.D.
    Išvyksta iš


‹ Atgal