Šių metų gegužės 16 dieną pradeda kursuoti naujas Trakų miesto maršrutas

2022 m. gegužės 10 d. Šių metų gegužės 16 dieną pradeda kursuoti naujas Trakų miesto maršrutas

Mieli Trakų rajono, miesto gyventojai ir svečiai, UAB „Trakų autobusai“ komanda džiaugiasi galėdama Jums pristatyti Trakų miesto maršrutą, kuriuo turėsite galimybę keliauti jau netrukus, nuo gegužės 16 dienos. Tikimės, kad naujas maršrutas atlieps Jūsų lūkesčius. Autobusų maršrutas yra pritaikytas prie AB LTG Link traukinių grafiko, suteiksime galimybę keliauti ir taupyti miesto svečiams, kuriems Trakų mieste Senkelio gatvėje ir prie Akmenos ežero (Akmenos automobilių aikštelė) paplūdimio yra įrengtos nemokamos stovėjimo aikštelės. Maršruto intensyvus grafikas turėtų būti patrauklus ir miesto gyventojams, kurie galės keliauti visą darbo dieną. Norime paraginti Trakų rajono gyventojus įsigyti „Trakiečio kortelę“, kuri suteiks galimybę bendrovės autobusais keliauti nemokamai.

Labai džiaugiamės, kad šiuo maršrutu kursuos naujas 2022 metų gamybos, komfortabilus, šiuolaikiškas autobusas, kuriame kelionės metu galėsite naudotis nemokamo interneto paslauga. Už kelionės bilietus bus galima atsiskaityti tiek grynais, tiek bankinėmis kortelėmis.

Kviečiame keliauti kartu su UAB „Trakų autobusai“ po gražiausią Lietuvos miestą – Trakus. Primename, kad keliaudami viešuoju transportu  tausojame visų mūsų unikalią krašto gamtą.

Trakų autobusų stotis – Akmenos automobilių aikštelė – Užutrakis, maršrutas savaitgaliais

1.Trakų autobusų stotis

11.47

13.32

14.51

16.25

17.35

2.Trakų geležinkelio stotis

11.52

13.37

14.56

16.26

17.36

3.Senkelio automobilių aikštelė („Iki“ ant kalno)

11.55

13.40

14.59

16.29

17.39

4.IKI parduotuvė

11.57

13.42

15.01

16.31

17.41

5.Vaistinė

11.58

13.43

15.02

16.32

17.42

6.Pusiasalio pilis

11.59

13.44

15.03

16.33

17.43

7.Pilis/TIC

12.00

13.45

15.04

16.34

17.44

8.Sporto bazė

12.02

13.47

15.06

16.36

17.46

9.Rėkalnis

12.04

13.49

15.08

16.38

17.48

10.Akmenos automobilių aikštelė

12.05

13.50

15.09

16.39

17.49

11.Akmenos paplūdimys

12.07

13.52

15.11

16.41

17.51

12.Angelų kalva

12.10

13.55

15.14

16.44

17.54

13.Kempingo slėnis

12.12

13.57

15.16

16.46

17.56

14.Užutrakis

12.25

14.10

15.25

16.58

18.08

15.Kempingo slėnis

12.28

14.13

15.28

17.01

18.11

16.Angelų kalva

12.30

14.15

15.30

17.03

18.13

17.Akmenos paplūdimys

12.32

14.17

15.32

17.05

18.15

18.Akmenos automobilių aikštelė

12.34

14.19

15.34

17.07

18.17

19.Rėkalnis

12.35

14.20

15.35

17.08

18.18

20.Kibininė

12.37

14.22

15.37

17.10

18.20

21.Pilis

12.38

14.23

15.38

17.11

18.21

22.Gaisrinė

12.39

14.24

15.39

17.12

18.22

23.Paštas

12.40

14.25

15.40

17.13

18.23

24.IKI parduotuvė

12.41

14.26

15.41

17.14

18.24

25.Senkelio automobilių aikštelė („Iki“ ant kalno)

12.43

14.28

15.43

17.16

18.26

26.Trakų autobusų stotis

12.51

14.36

15.45

17.18

18.28

27.Trakų geležinkelio stotis

 

 

 

17.20

18.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trakų autobusų stotis – Akmenos automobilių aikštelė, maršrutas darbo dienomis

1.Trakų autobusų stotis

7.10

7.40

8.10

9.00

11.15

11.48

12.45

13.33

14.52

16.05

16.45

17.40

18.10

2.Trakų geležinkelio stotis

7.11

-

8.11

9.01

11.16

11.52

12.46

13.37

14.54

16.06

16.46

17.41

18.11

3.Senkelio automobilių aikštelė („Iki“ ant kalno)

7.14

-

8.14

9.04

11.19

11.55

12.49

13.40

14.57

16.09

16.49

17.44

18.14

4.IKI parduotuvė

7.16

7.42

8.16

9.06

11.21

11.57

12.51

13.42

14.59

16.11

16.51

17.46

18.16

5.Vaistinė

7.17

7.43

8.17

9.07

11.22

11.58

12.52

13.43

15.00

16.12

16.52

17.47

18.17

6.Pusiasalio pilis

7.18

7.44

8.18

9.08

11.23

11.59

12.53

13.44

15.01

16.13

16.53

17.48

18.18

7.Pilis/TIC

7.19

7.45

8.19

9.09

11.24

12.00

12.54

13.45

15.02

16.14

16.54

17.49

18.19

8.Sporto bazė

7.21

7.47

8.21

9.11

11.26

12.02

12.56

13.47

15.04

16.16

16.56

17.51

18.21

9.Rėkalnis

7.23

7.49

8.23

9.13

11.28

12.04

12.58

13.49

15.06

16.18

16.58

17.53

18.23

10.Akmenos automobilių aikštelė

7.25

7.51

8.25

9.15

11.30

12.06

13.00

13.51

15.08

16.20

17.00

17.55

18.25

11.Rėkalnis

7.26

7.52

8.26

9.16

11.31

12.07

13.01

13.52

15.09

16.21

17.01

17.56

18.26

12.Kibininė

7.28

7.54

8.28

9.18

11.33

12.09

13.03

13.54

15.11

16.23

17.03

17.58

18.28

13.Pilis

7.29

7.55

8.29

9.19

11.34

12.10

13.04

13.55

15.12

16.24

17.04

17.59

18.29

14.Gaisrinė

7.30

7.56

8.30

9.20

11.35

12.11

13.05

13.56

15.13

16.25

17.05

18.00

18.30

15.Paštas

7.31

7.57

8.31

9.21

11.36

12.12

13.06

13.57

15.14

16.26

17.06

18.01

18.31

16.IKI parduotuvė

7.32

7.58

8.32

9.22

11.37

12.13

13.07

13.58

15.15

16.27

17.07

18.02

18.32

17.Senkelio automobilių aikštelė („Iki“ ant kalno)

7.34

8.00

8.34

9.24

11.39

12.15

13.09

14.00

15.17

16.29

17.09

18.04

18.34

18.Trakų autobusų stotis

7.36

8.02

8.36

9.26

11.41

12.17

13.11

14.02

15.19

16.31

17.11

18.06

18.36

19.Trakų geležinkelio stotis

 

 

 

 

 

12.18

 

 

15.20

 

17.13

 

18.37

 

 

 

 


‹ Atgal